Készül a télre a Magyar Közút – erősítik a vasi utakon is az útburkolatot. Bár nagyobb forgalomkorlátozással nem jár, de időszakonként torlódásra kell készülni, ahogy tegnap a 86-os főút Szombathely és Körmend közötti szakaszán, ahol váltakozó irányban engedték az autókat, miközben a szakemberek a tönkre ment burkolatot javították a Petőfi telepnél. A napokban több szakaszon is találkozhatnak az autósok a munkagépekkel, és a szakemberek azt ígérik, hogy szemben a téli javítási munkákkal, a most készülő aszfalt még tartós lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!