A vasvári civilek is segítenek

Vasvári civil szervezetek is segítenek a vörös-iszap katasztrófa károsultjain. Egy várost-térséget összekovácsoló rendezvényt szerveznek, melynek a bevételét a károsultak számára juttatják el a civilek. A szervezők úgy gondolják, hogy leginkább pénzre van szükségük a károsultaknak, ezért egy közös gyaloglásra –futásra várják az adakozókat ma délután. Este pedig vasvári zenekarok segélykoncertet adnak. Nevezés és belépőjegy nem lesz, de mindenki adományát várják egy közös kasszába. Futás – gyaloglás után és a koncertek alatt forralt bort, zsíros kenyeret, palacsintát, pogácsát árulnak a szervezők, amit a helyi iskola szülői munkaközössége ajánl fel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek