Az 1956-os Forradalom- és Szabadságharc 54. és a Magyar Köztársaság kikiáltásának 21. évfordulója alkalmából Vas Megye Rendőrfőkapitánya ünnepélyes állománygyűlést tartott a Szombathelyi Rendőrkapitányság Petőfi Sándor utcai épületében. Az állománygyűlésen többen elismerésben és jutalomban, valamint soron kívüli előléptetésben részesültek. A Magyar Köztársaság Belügyminisztere főtanácsosi címet adományozott dr. Gulyás Ferenc r. alezredesnek, a Sárvári Rendőrkapitányság vezetőjének, valamint tanácsosi címet kapott dr. Koncz Gabriella r. alezredes. Ezen kívül további 16 fő közalkalmazott, illetve 16 fő hivatásos állományba tartozó munkavállaló részesült elismerésben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!