A jánosházi szociális központ épülete 1990 óta működik; azóta itt több bővítés és átalakítás történt. Ám a fejlesztések ezzel nem értek véget. Legutóbb ugyanis az intézmény 27 millió forintos támogatást nyert a 33 millió forint összköltségű rekonstrukcióhoz az Új Magyarország Fejlesztési Terv keretében, áll a vasmegye.hu honlapján. A központ a beruházással teljes körű szolgáltatást nyújthat a rászorulóknak. A beruházás teljes külső és belső rekonstrukciót foglal magában; beleértve a tetőtér átalakítását, a nyílászárók cseréjét, külső és belső terek kifestését. A központban 2008-ban kezdték el az akadálymentesítést, amelyet a mostani beruházással fejeztek be. Ezzel megkönnyítették a babakocsival közlekedők, a mozgáskorlátozottak, a fogyatékkal élők és az idős emberek mobilitását. A megújult központot az Országgyűlés elnöke, Kövér László adta át, aki a pozitív életszemlélet példájaként tekint a beruházásra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!