Szerdától, megszokott helyén, az Oladi ÁMK-ban a továbbtanulás előtt álló általános iskolások megismerkedhetnek a középiskolák által kínált képzési lehetőségekkel. A diákok és szüleik megismerkedhetnek akár a számukra még nem ismert, vagy a különböző támogatások mellett tanulható hiányszakmákkal is. A Savaria TISZK képzési konferenciát is szervez a nyitónapon, szerdán délután. A szakmai fórumra várják a szombathelyi iskolák oktatóit, tanárait, vezetőit, akiknek a tanácsadás mellett arra is lehetőségük lesz, hogy megvitassák a szakképzést érintő aktuális problémákat, illetve tájékozódjanak ezekben – hangsúlyozta Kovács Andrea ügyvezető igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!