Az országosan is egyedülálló együttműködésről már megkezdődtek a tárgyalások Zalaegerszeg, Nagykanizsa, valamint Szombathely között, amelyet a kormány várhatóan versenyszerződéssel támogat. Bármelyik város ér el eredményt, az a másik kettőnek is sikere, hiszen azokban a beszállítói háttér fejlődését eredményezheti egy fejlesztés. Erre példa, a General Motors új szentgotthárdi beruházása, mely az egész térség vállalkozóit megmozgatja. A Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkárával már megállapodtak abban, hogy a kormányzat a három várossal várhatóan az év végéig versenyszerződést köt, amelyben "a kormány is meghatározza azokat a lehetőségeket és eszközöket, amelyekkel segíti az együttműködést", és amelyhez a városok is biztosítják a saját eszközrendszerüket – értesült az MTI.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!