Csökkentették a lakbért Szombathelyen

A csütörtöki közgyűlésen a képviselők elfogadták a lakbércsökkentésről szóló indítványt, eszerint január elsejétől 20 százalékkal kevesebbet kell majd fizetniük az önkormányzati bérlakásban élőknek. Megszavazták a parkfenntartási cég létrehozását is, mely 10 millió forint tőkével, december 10-én kezdi meg működését. A közgyűlés zárt ülésén Popgyákunik Pétert megválasztották a SZOVA igazgatótanácsi elnökévé, a vezérigazgató személyéről nem volt szavazás, a tisztséget továbbra is Németh Gábor tölti be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek