Idén is lehet szavazni az év hazai kórházára

A hatodik alkalommal megrendezett szavazáson december 31-ig lehet voksolni a legjobbnak ítélt intézményre, a kapcsolódó fórumon pedig lehetőség van a kórházakról és dolgozóikról szerzett tapasztalatok, vélemények megosztására is - közölte a szervező HáziPatika.com az MTI-vel. A szavazáson a Szombathelyi Markusovszky Kórház is részt vesz. Az intézmény honlapján egy felhívást is intézett a betegekhez, melyben azt kéri, hogy jó vagy rossz benyomását, véleményét osszák meg, ezzel is elősegítve a Kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Az eredményhirdetésre és ünnepélyes díjkiosztóra 2011 januárjában kerül sor, ahol a szervezők öt kategóriában jutalmazzák a legjobbakat. Az abszolút győztes egy évig viselheti - Az év kórháza 2010 címet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek