Nyílt nap a körmendi kórházban

A körmendi Dr. Batthyány-Strattmann László Kórház Rehabilitációs Osztálya november 3-án, szerdán nyílt napot szervez. Reggel 9 és délután 3 óra között a háziorvosok, a házi betegápolásban és a szociális szférában dolgozók, valamint maguk a betegek is megtekinthetik az osztály munkáját. Az érdeklődők betekinthetnek a kórtermekbe, kezelőhelyiségekbe, információt kaphatnak az osztály nyújtotta lehetőségekről, illetve tájékozódhatnak a különböző ápoláshoz, gyógyuláshoz, közlekedéshez szükséges segédeszközökről is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek