Az őszi önkormányzati választások után harminc napja volt a jelölőszervezeteknek, hogy a közterekről eltávolítsák a plakátjaikat. Szombathelyen mától kezdik ellenőrizni a közterület felügyelet munkatársai, hogy hol maradtak még kint ilyenek, és erről egy listát készítenek – tudtuk meg Papp Győző igazgatóhelyettestől. A járőrök fotókat készítenek, és pontosan meghatározzák a helyszínt, ahol még találnak plakátokat. Az elkészült listát elküldik a választási iroda vezetőjének, valamint a jelölőszervezeteket is értesítik, hogy távolítsák el a kint maradt hirdetéseket. Ezeket ugyanis a közterület-felügyelet nem szedi le.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!