Levegőt címmel szombattól újra egészséghét Szombathelyen

Idén már 15. alkalommal rendezik meg a programsorozatot a vasi megyeszékhelyen, az 5 nap alatt több mint 300 rendezvényen várják a városban élőket. Az Egészség héten minden évben egy-egy fontos egészségügyi területet dolgoznak fel a szervezők, idén elsősorban a légúti betegségek, valamint a drogprobléma, és az önkéntes segítés lehetőségei kerülnek előtérbe. Gyarmati Norbert, a Humán Civil Ház koordinátora kiemelte, hogy a megelőzésre nagy hangsúlyt fektetnek, különösen az ifjúsági korosztályt, a bölcsődétől a középiskolás korig, kezelik kiemelten.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek