Tűzoltók a belvárosban

A szombathelyi tűzoltókon kívül sárvári és körmendi lánglovagok is részt vettek a gyakorlaton. Aki a hétvégén a Megyeháza környékén járt láthatta, hogy a pinceablakokból füst szivárog az utcára. Több járókelő is látta ezt, de ügyet sem vetettek a szokatlan látványra. Nagy sokára akadt egy közülük, aki visszafordult és érdeklődve kereste a füst okát. Őt azonban megnyugtatták a szervezők, hogy csupán gyakorlatról van szó. A feltételezés szerint a megyeháza pincéjében keletkezett tűz, és az épületben dolgozók közül ketten a füsttel telítődött pincében rekedtek. A sérültek felkutatására induló tűzoltókat azonban nem várt események sora fogadta. A tűzoltók közel 2 óra alatt semlegesítették a feltételes tüzet. A gyakorlat végén tartott helyszíni értékelésen az ellenőrzést végzők a gyakorlatot sikeresnek minősítették, azaz a tűzoltók jól vizsgáztak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek