Borszerda Szombathelyen is

A szüret első friss vörösborait hagyományosan Szent Márton napjára töltik palackba, így az idei Borszerda sorozat a testes, ünnepi vörösborok mellett az újborokkal zárul szerdán. A program utolsó napjához minden eddiginél több étterem csatlakozott, ahol féláron adják a jóféle magyar bort és külön erre az alkalomra kínálnak a terítéken lévő borokhoz komponált menüsorokat. Vas megyéből több étterem is csatlakozott a kezdeményezéshez, borszerdát tart egy szombathelyi, egy vaskeresztesi, egy kőszegi és egy bükfürdői vendéglátóhely is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek