Megállapodás az őrségi foglalkoztatás növelése érdekében

Ma délután egy órakor írják alá Őriszentpéteren az Őrségi Foglalkoztatási Megállapodást, mely a Natúrpark Térségfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. négy szervezettel alkotott konzorciuma között jön létre. A projektet az Európai Unió és a Magyar Állam a Társadalmi Operatív Program keretében 23 és fél millió forinttal támogatta. Célja, hogy a foglalkoztatás növekedésével javuljon a régióban élő emberek életszínvonala, szociális biztonsága. Bauer László a térségfejlesztési központ ügyvezető igazgatója rádiónknak elmondta: a projekt részletes kidolgozása során gondolnak majd a megváltozott munkaképességűekre, azokra, akik a határ mentén szeretnének elhelyezkedni, de a turizmus is számos munkalehetőséget biztosíthat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek