Az osztrák közlekedési minisztérium nemrégiben felülvizsgálta az útfejlesztéseket, és immár biztos, hogy megépülhet az A2-es autópályától Rábafüzesig vezető S7-es gyorsforgalmi út. Ezt a közlekedési miniszter, Doris Bures jelentette be egy kismartoni sajtótájékoztatón - írja az orf.at. Szavai szerint jövőre megkezdik a 29 kilométeres szakasz építését, amivel a dél-burgenlandi térség és a Graz környéki gazdasági övezet könnyebben megközelíthető lesz. Többször is kihangsúlyozták, hogy a magyarokra is számítanának, reményeik szerint rácsatlakozhatnak majd az M8-asra - ez a közlekedési projekt azonban egyelőre csak tervekben és politikusi elbeszélésekben létezik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!