Kedveltek a vasi szálláshelyek

Bár a belföldi vendégforgalom csökkent, de a külföldi vendégek száma ugyanakkor élénkült az év első kilenc hónapjában. A Németországból, Lengyelországból érkező vendégek száma csökkent, viszont többen érkeztek Olaszországból, Csehországból és az Egyesült Államokból. Vas megyében szeptember végéig körülbelül 15 százalékos emelkedést regisztráltak a vendégéjszakák számában tavalyhoz képest. Ez a turisztikai régiókban tapasztalható fellendülésnek köszönhető - olvasható a KSH összefoglalójában. A szálláshelyek bevétele összes 2%-kal emelkedett 2009 azonos időszakához képest.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek