A legfrissebb adatok szerint, amíg az osztrákoknál 100-ból 72-en, addig nálunk mindössze 55-en dolgoznak csak. A szombathelyi sajtó előtt is bemutatkozott Rimányiné Somogyi Szilvia, a Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ novemberben kinevezett főigazgatója. A találkozón hangsúlyozta, hogy legfontosabb céljának azt tekinti, hogy elérjék, legyen több foglalkoztatott a térségben. Emellett kiemelte, hogy erősíteni kell a régióban működő cégekkel való kapcsolattartást, megismerve az igényeiket, valamint kiemelte, van mit javítani a nyelvoktatásban. Nem csak neki, de a többi regionális vezetőnek is nagy kihívást jelent a munkaügyi központok strukturális átalakulása, a kormányzati szándék ugyanis nem más, mint hogy kormányhivatalokba integrálódjanak a regionális, illetve a megyei központok.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!