Autót dobnak le Sárvárra

A kötelező felelősségbiztosítás kampányaként, 30 méter magasból érkezik a Rába parti városba majd egy autó. Az esemény szervezői, az úgynevezett "Döntsön az ország" elnevezésű játékkal a mintegy 4 millió autótulajdonost érintő kötelező gépjármű biztosításra hívják fel a figyelmet. Ennek a része, hogy Sárváron illetve Győrben is szavazást indítanak, amelyben a játékosok arról dönthetnek, hogy oda adják e valakinek a 3 milliót érő autót, vagy inkább vágják földhöz. A szervezők szerint az autósok 60 százaléka csak a biztosítás megkötésének pillanatában szembesül azzal, hogy már nem a köbcentik, hanem a lóerők alapján kell jövőre kötelezőt fizetni. Az Egyesült Államokban már komoly múltja van ennek a játéknak, ott havonta játszanak a vidéki autókereskedésekben ilyet. De Berlinben is volt már erre példa. Ott egy kiszuperált Porsche-t dobtak le a levegőből.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek