Bana Tibor, a Jobbik Vas megyei elnöke, országgyűlési képviselő tegnap „Vas megye ismét a vesztesek között?” címmel kérdést intézett a nemzeti fejlesztési miniszterhez az országgyűlésben. Felszólalásában kiemelte: sajtóhírek szerint a kormány átcsoportosításra készül az uniós támogatások között, így több, sürgős felújításra váró Vas megyei alsóbbrendű út átépítése is csúszhat. Fónagy János államtitkár válaszában hangsúlyozta, hogy a megjelent sajtóhírek spekulációk, a kormány részéről ilyen döntések nem születtek. Hozzátette: a Nyugat-dunántúli régió területén további 80 km-nyi út felújítását készítik elő, pályázni 2011 elejétől nyílik lehetőség. A felújításhoz szükséges forrás rendelkezésre áll, így Vas megyében 24 km-nyi mellékút felújítására kerülhet majd sor.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!