Őszi öko-iskolai programok a Zrínyiben

A szombathelyi általános iskola három éve tagja az országos öko-iskolák hálózatának. Ennek megfelelően az őszi időszakban is számos programot terveztek a gyerekeknek, amivel a céljuk nem más volt, mint, hogy a jó hangulatú rendezvényeken a diákok szemléletét formálják, hogy felnőttként is majd környezettudatosan éljenek. A tanévben első nagy eseményük a Nyugat-magyarországi Egyetem, „Erdővel Fával a Holnapért” programjában való részvétel volt. Szeptemberben fákat ültettek az iskolaudvaron. Emellett többször szerveztek kerékpártúrát, de volt kisállat szépségverseny is az iskolában – tudtuk meg Molnár Tamás projektvezetőtől. De az ősz után sem érnek véget a programok.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek