A Grazi Orvosi Egyetem jelöltjei a napokban vehették át egy gyógyszergyártó cég által adott díjakat, köztük Konya Viktória, aki 2007 óta vesz részt egy úgynevezett nemzetközi Ph.D. programban, gyakorló orvosok számára és így került a grazi egyetemre. Kutatásai során az asztmáról derített ki fontos adatokat. A szombathelyi származású orvos benyújtotta a Sanofi pályázatot - amelynek feltételei egy új tudományos ötlet és egy magas rangú tudományos magazinban való publikáció voltak. Egy közismert professzorokból álló független bizottság döntött a nyertes munkákról.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!