Négytagú bolgár delegáció járt Magyarországon 2010. november 17-18-án, hogy megismerjék a 2010. március 1-jén bevezetésre került Traffic Point rendszert, valamint a Közigazgatási Hatósági Szolgálat működését. Dr. Halmosi Zsolt r. dandártábornok, Vas megye főkapitánya röviden vázolta az objektív felelősség bevezetésének okait, illetve kiemelte a Traffic Point rendszer alkalmazásának előnyeit. Korábban már több külföldi szakember is érkezett Szombathelyre, akik az Európában egyedülállónak számító rendszer gyakorlati működése iránt érdeklődtek. A küldöttség gyakorlati bemutató keretében megismerhette a magyar kollégák által használt sebességmérő készülékek működését is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!