Statisztikai képzés a SEK-en

Együttműködési keret-megállapodást írt alá a Nyugat-magyarországi Egyetem és a Központi Statisztikai Hivatal. A megállapodás célja az intézmény és a hivatal oktatási és tudományos kapacitásában rejlő lehetőségek kölcsönös kihasználása, s tevékenységük ellátásának még hatékonyabbá tétele. A felek a jövőben többek között közös oktatási programok kialakítását tervezik a hivatalos statisztika, illetőleg az EUROSTAT ajánlásainak megfelelő statisztikai képzésekben. Az egyetem a képzések speciális szaktárgyainak oktatásához a hivatallal közösen adná a megfelelő szakmai kompetenciával rendelkező oktatókat. A hallgatók egy részének lehetősége nyílna arra, hogy a hivatalban töltse szakmai gyakorlatát, diplomadolgozatához igénybe vegye a KSH adta lehetőségeket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek