Rehabilitációs eszközök raktározásához kért segítséget a Körmendi Kulturális Központtól az ÉLETFA Fogyatékkal Élőket Támogató Egyesület és a Bardiggiano Lótenyésztő Országos Egyesület Terápiás Központ. A két civil szervezet fel szeretné venni a kapcsolatot a Nyugat-Dunántúlon minél több intézménnyel az egészségügyi- és szociális ellátórendszerben, hogy a többségében Norvégiából érkezett, újszerű állapotú eszközök minél szélesebb körben hasznosuljanak –számol be a város honlapja. Az akció november 27-én indul, az ünnepélyes megnyitó után lehetőség nyílik majd a már Körmendre szállított eszközök megtekintésére is. Az együttműködő szervezetek a későbbiekben nem csak Norvégiából, de a világból bárhonnan szívesen fogadnának bármiféle segítséget, amivel támogatni tudnák az otthonukban ápolásra szorulók életfeltételeinek javítását, illetve az egészségügyi- és szociális intézmények rehabilitációs tevékenységét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!