A magánnyugdíjasok fele átlépne az állami rendszerbe

A Századvég felmérése szerint a magánnyugdíj-pénztári tagok mintegy fele tervezi, hogy jövőre átlép az állami nyugdíjrendszerbe, 32 százalékuk viszont ragaszkodik a magánnyugdíj-pénztárhoz, 17 százalékuk nem tudott, vagy nem akart válaszolni a kérdésre.

Egyébként az emberek meglehetősen tájékozatlanok a befizetéseiket illetően, a pénztártagok 37 százaléka nem tudja, mekkora összeg van számláján, csupán 29 százalékuk kíséri folyamatosan figyelemmel a számla állását, a többiek nagyjából tájékozottak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek