Szombaton nyit a jégpálya Szombathelyen - elkezdték a jég hizlalását. Kedden elkezdődtek az előkészületek, és ma már az időjárás is kedvező ahhoz, hogy vastagodjon a jég. A tervek szerint szombaton este 5 órakor veszi kezdetét a szezon, és bár emelkedett a belépőjegyek ára, ettől az évtől már üdülési csekkel is lehet fizetni. A jövő hétvégén pedig már a mikulás ünnepséggel várják a közönséget. A jégpálya nyitva tartása nem változott, és idén is lesznek programok a gyerekeknek. Hétköznap délelőtt pedig továbbra is várják az iskolásokat – mondta el Kisörsi Ferenc létesítményvezető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!