Az Alkotmánybírósághoz fordul a Stabilitás Pénztárszövetség. A szervezet szerint sérti az emberi méltóságot az egyoldalú, az állami rendszer felé irányuló átléptetési terv, a befizetett tagdíjak elvonása pedig a visszamenőleges hatály miatt ellentétes a jogállamisággal. A kormány ma délután jelentette be, hogy január végéig kell dönteniük a magánnyugdíj-pénztári tagoknak, hogy átlépnek-e az állami rendszerbe. Ha valaki addig nem nyilatkozik, automatikusan átlép az állami felosztó-kirovó rendszerbe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!