A tizennyolcadik adventi vásárt nyitotta meg kapuit tegnap Szombathelyen. A gyertyagyújtást a korábbi évekhez hasonlóan a polgármesteri hivatal versmondói, egy advent történetét felidéző polgármesteri beszéd és ökomenikus istentisztelet előzött meg. A gyertyát Puskás Tivadar polgármester gyújtotta meg. Mindezzel elkezdődött a Szombathelyi Advent 2010 című megújult karácsonyi programsorozat, melyhez az önkormányzat a Régiófókusz Nonprofit Kft-t bízta meg azzal, hogy átszervezze és lebonyolítsa a hagyományos ádventi vásárt. Hutflesz Mihály ügyvezető igazgatótól megtudtuk, hogy céljuk az volt, hogy kialakítsanak egy udvart, ahova három kapun keresztül juthatnak be a vásárlók, és amit körbezárnak az árusok, illetve az ünnepi jelképek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!