A Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán nyertek el támogatást a 413,4 millió forint összköltségvetésű beruházásra. A vasvári projekt célja a városközpont közösségi és városi funkcióinak erősítése, ezzel egyidejűleg a kulturális programok látogatottságának és a kapcsolódó szolgáltatások számának a növelése. A beruházás keretében felavatták a Kolostor-kertet, mely a jövőben igényes rendezvénytérként is funkcionál. A kert melletti Szentkút patak környezetét is megújították, megtisztították. A beruházás további részeként, a Március 15-e téren egy parkolókkal kiépített, közpark kerül kialakításra és az egyik legszebb műemléket, a Szt. Domonkos kolostort is felújítják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!