Egymilliárdos költségvetési hiány Vas megyében

A megyei közgyűlés legutóbbi ülésén elmondták, hogy az előző évből mintegy 400 milliós hiány került át idénre, ami újabb hitel felvétel miatt közel 700 millió forintra nőtt. Csökkent az állami támogatás mértéke, valamint a személyi jövedelemadó bevételek is alul maradtak a tervezettnél. A gazdasági válság hatása még mindig érződik, jelentős visszaesés van az ingatlan és gépjárműforgalomban, illetve a megye illetékekből származó bevétele is elmaradt a tervezettől. Év végére a működési hiány így várhatóan meghaladja majd az egymilliárd forintot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek