Nyílt napra várják a szombathelyi gyerekeket Eberauban

December 16-án tartanak bemutató napot az osztrák iskolában, ahol ebben a tanévben már 36, Vas megyei diák is tanul. Elégedettek a magyarok teljesítményével a katolikus magániskola tanárai, azt mondják, jó képességű gyerekek iratkoztak be az idei tanévben az intézménybe. Elsőtől nyolcadikig várják a tanulókat, de arra is van lehetőség, hogy már az óvodás éveket is kint járják a gyerekek, amivel megkönnyítik a beilleszkedésüket az iskolai rendszerbe – hangsúlyozta Oszwald Krisztina tanár.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek