Egy igazi fürdőváros arculatát tükrözné Bük

A gyógyfürdő a város legemblematikusabb intézménye, és ez hosszabb távon is megmarad - hangsúlyozta Németh Sándor polgármester. Az Új Magyarország fejlesztési tervhez kapcsolódó 1,7 milliárd forintos beruházásból készült el 2009-ben a pihenőtér, és jelenleg is folyamatban van a szauna világ és a légtechnikai rendszer korszerűsítése. A város vezetése most abban gondolkodik, hogy első olvasatban a Széchenyi terv megfelelő alapot kínálhat arra, hogy tovább fejlesszék nem csak a fürdőt, hanem a fürdő telepet is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek