Január 22-én avatják Szombathely kőszínházát

A színházavató előadás Madách Imre drámája, Az ember tragédiája lesz. A magyar drámairodalom legfontosabb műve sajnos nem érinti meg értékéhez méltón a nagyközönséget és főleg a fiatalokat - áll a színház közleményében. Az iskolában, mint kötelező és nehezen érthető olvasmány nem számíthat a diákok kitüntetett érdeklődésére. A Weöres Sándor Színház nyitóelőadása olyan Tragédia előadást szeretne létrehozni, amely közel hozza az alkotást a videóklippeken, számítógépes játékokon felnőtt fiatalokhoz is. A színészek játéka mentes minden pátosztól, mai eszközökkel fogalmazza meg a mű alapkérdéseit. A lendületes, sodró erejű előadásban a közönség a Weöres Sándor Színház teljes társulatát láthatja majd. Főszereplők: Szabó Győző és Csonka Szilvi.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek