Növekedésre számítanak a Ságánál

A válság ellenére jó évet zárnak és növekedésre számítanak a hazai pulykafeldolgozók. A sárvári Sága vezérigazgatója azt mondja: bár 2009-hez képest az idén 10-20 százalékkal visszaesett a termékek iránti kereslet, az üzemeik jó kihasználtsággal működnek, az idén már nyereséget várnak - írja a Figyelő nyomán a tozsdeforum.hu . A három vezető cég - a Gallicoop, a Sága és a Gallfood - egyébként idén 80 ezer tonna pulykát dolgoz fel. Vetélkedésűkbe jövőre várhatóan beleszólhat majd a Zalabaromfi utódjaként induló vállalkozás is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek