Kora délutántól akadoznak a T-Mobile hálózatán a beszédhívások, a 3G kapcsolat teljesen leállt. Sokan jelezték és mi is azt tapasztaltuk, hogy sokszor csak 8-10. hívásra épül fel a kapcsolat két készülék között. Információink szerint a viharos erejű szél rongált meg egy átjátszótornyot. A T-Mobile eddig hivatalos közleményt nem juttatott el hozzánk, illetékessel nem sikerült beszélnünk, és a cég honlapján sincs semmi információ sem a hibával, sem azzal kapcsolatban hogy mikor javulhat meg ismét a hálózat. Nem rég a Telenor hálózatán volt hasonló probléma.
A hibát 18:15 körül elhárították, ismét akadozás nélkül lehet telefonálni és internetezni a T-Mobile hálózatán.