Lemondtak tiszteletdíjukról a szentgotthárdi képviselők

A szentgotthárdi önkormányzat legutóbbi ülésén öt képviselő nyilatkozott úgy, hogy 2010. december 1-jétől 2011. november 30-ig terjedő időszakra lemond a képviselői tiszteletdíjának az alap-tiszteletdíjjal megegyező részéről. Az összeg havonta 44.400 forintot jelent. A képviselők felajánlásához Huszár Gábor polgármester és Dr. Reisinger Richárd is csatlakozott. Az összegből a képviselő-testület civil- és városrészi alapot hoz létre, ebből szentgotthárdi civil szervezeteket támogatnak majd. Az alap a településrészeken jelentkező önkormányzati feladatok elvégzésének finanszírozását is szolgálhatja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek