A játékok és ruhák mellett számos felajánlás érkezett a Savaria Fórum felhívására, hogy segítség az Ernuszt Kelemen Gyermekvédelmi Intézmény kis lakóit. A felhívásra volt, aki ingyenes betegszállítást vállalt, technikai berendezéseket vásárolt a gyerekeknek, de akadt, aki ingyen szereli majd a meghibásodott háztartási eszközöket. A kicsik adománygyűjtő akció jóvoltából ingyen mehetnek majd moziba, Hali meccsre és bábszínházba is. A felajánlásokat meghálálva tegnap délután négy órakor a kis lakók karácsonyi műsorral örvendeztették meg az adományozókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!