Felfüggesztett börtönt kaptak a Rohonci úti gázolók

Egyenként egy év felfüggesztett börtönre ítélte a bíróság azt a két autóst, akik egy ütközés következtében elgázoltak két fiatalt a zebrán, Szombathelyen - értesült a HavariaPress. A két évvel ezelőtt történt baleset egyik sérültjének lábát amputálni kellett. A négysávos Rohonci úton egy személyautó haladt a Sportliget felé, ám mikor a sofőr ráeszmélt, hogy rossz irányba tart, megfordult az úton. A manőver közben karambolozott egy nagy sebességgel haladó autóval, mely az ütközés erejétől a jártára sodródott. Ott az autó elütött két középiskolás diákot, akik közül az egyik maradandó fogyatékosságot szenvedett, egyik lábát amputálni kellett. A Városi Bíróság mindkét sofőrt bűnösnek találta, a felfüggesztett börtönbüntetésen túl egy, illetve másfél évre eltiltották őket a járművezetéstől, s jelentős pénzbüntetést is kiszabtak rájuk. Az ítélet nem jogerős.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek