Kőszegi-hegységi erdőkről

December 20-án, hétfőn, 17 órakora a Sgrafittós-házban a Kerekerdő Alapítvány és az Írottkő Natúrparkért Egyesület erdőfórumot szervez. Az erdőtulajdonosok és az erdészek érdekein kívül fontos, hogy az erdei környezetben lakók, a nyaraló és panzió tulajdonosok, a természetjárók, az erdei iskola szervezők is véleményt mondjanak, milyen környezetben szeretnének élni, túrázni, kikapcsolódni és tevékenykedni -áll a szervezet közleményében. A Kőszegi-hegység erdeinek sorsát az elkövetkező 10 évben a jövő évben elkészítendő körzeti erdőterv fogja meghatározni. A tervezés közel egyéves folyamata során kell a tervezőknek a felmerülő érdekeket feltárni, összeegyeztetni. A megegyezés elkerülhetetlen. Ezt szolgálja ez a fórum is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek