Gázolt a gyorsvonat vasárnap késő délután Győrszemere és Gyömöre állomások között - adja hírül az MTI. Emiatt a Győr-Celldömölk vonalon 80-100 perces késéssel kell számolni - közölte a Mávinform ügyeletese. Peiper Károly közleményében azt írta, a Budapest-Keleti pályaudvar és Szombathely között közlekedő gyorsvonat gázolt el egy ismeretlen embert délután nem sokkal öt óra után. A két állomás, azaz Győrszemere és Gyömöre között lezárták a vasúti pályát a helyszínelés idejére, a balesetben érintett vonat a helyszínen vesztegel, és az ellenkező irányban, Celldömölkről Győrbe közlekedő személyvonat is várakozik. A helyszínelés ideje alatt vonatpótló buszok közlekednek a két állomás között. A baleset miatt a Győr-Celldömölk vonalon 80-100 perces késéssel is számolni kell. A helyszínelés után, várhatóan csak a késő esti órákra áll majd helyre a vonatközlekedés a vonalon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!