Bár az ittas vezetést és a sebesség túllépést egész évben folyamatosan ellenőrzik a rendőrök, az ünnepek alatt az utasforgalom növekedésével fokozottabban figyelnek a főutak, autópályák forgalmának alakulását. Az ittasságra különösen odafigyelnek a rend őrei. November 25. és december 15. között nyolc ittas sofőrrel szemben intézkedtek a járőrök a megyében. A fokozott jelenlét nem csak a főútakra korlátozódik ebben az időszakban - mondta dr. Kazmar Enikő a Vas megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!