A régió vállalkozásai által forgalmazott jó minőségű termékek és szolgáltatások támogatása, a gazdasági élet élénkítése a célja annak az együttműködési megállapodásnak, amelyet Győrben írtak alá - áll a Vas Megyei Iparkamara honlapján. Az aláírók rendszeresen tájékoztatják majd egymást az ellenőrzésekről, a jogszabályi változásokról, és közösen küzdenek a szürke és feketegazdaság ellen. A térség öt kereskedelmi és iparkamarája kötött megállapodást a fogyasztóvédelem regionális felügyelőségével. A hatóság és az érdekképviselet között már eddig is jó volt a kapcsolat, ezt erősítették meg most a szerződéssel. A dokumentum egyik fő pontja egymás rendszeres és kölcsönös tájékoztatása, a másik fontos célja az, hogy közösen küzdjenek a gazdaság kifehérítéséért. Tehát az együttműködésből hosszú távon leginkább a fogyasztók profitálnak. A szervezetek ugyanis azt remélik, hogy a közös munka eredményeként kevesebb lesz a szabálytalanság.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!