Idén is rendezett adventi koncertet a Művészeti, Nevelés- és Sporttudományi Kar Zenei Tanszék. A hangversenyen részt vett a Nyugat-magyarországi Egyetem és a Savaria Egyetemi Központ vezetése is - írja az egyetem hírlevele. A koncerten a Zenei Tanszék művésztanárai mellett vendégművészek is a színpadra léptek, valamint Vinczeffy Adrienne vezényletével fellépett a Berzsenyi Dániel Vegyeskar. A műsorban egyebek mellett Schumann-, Liszt-, Verdi-, Donhányi Ernő- és Daróczi Bárdos Tamás-művek, illetve karácsonyi dalok és azokra írt improvizációk csendültek fel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!