A két ünnep között jellemzően sokan visznek vissza az üzletekbe árukat "karácsonyi ajándék volt" címszóval. Bár a fogyasztóvédelmi törvény nem kötelezi a kereskedőket a cserére a vásárlástól számított harmadik nap után, a tapasztalat szerint ilyenkor jóval rugalmasabbak - igaz, pénzvisszaadás helyett jellemzőbb, hogy a saját termékeik közül ajánlják fel a választási lehetőséget. Arra azonban érdemes figyelni, hogy a visszacseréléshez mindig szükség van a blokkra és a jótállási jegyre, és fontos az is, hogy a terméket saját csomagolásában vigyük vissza. A higiénés vagy szépségápolási termékeket viszont csak úgy cserélik vissza, ha azt nem használták.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!