Ellopták az autóbuszt
Tegnap hajnalban Szentgotthárdon, a Hunyadi úti buszállomásról elloptak egy autóbuszt. A tettes saját kulcsával nyitotta vitte el a MAN típusú, fehér-kék színű buszt, a kár kb. nyolcmillió forint. A buszra nemzetközi körözést adtak ki, valamint értesítették a szlovén és az osztrák hatóságokat.
Poroltóval festette a vasúti vagonokat
Tegnap késő este a szombathelyi vasútállomáson két, mellékvágányon álló vasúti kocsit rongált meg ismeretlen, úgy, hogy a kocsikban lévő 6 kg-os poroltó készülékek tartalmát szétfújta a vagonok belsejében. A kár mintegy 20 ezer forint.