Letört visszapillantó tükrök, megrongált buszmegálló

Előállították őket

Ittas sofőrt fogtak tegnap a rendőrök Szombathelyen, a Paragvári úton. Előállították és feljelentették.

Egy másik férfi pedig nem akarta igazolni magát a rendőröknek, őt is bevitték és szabálysértési eljárást indítottak ellene.

Megrongálták a buszmegállót

A tegnapi napra virradóra észlelték, hogy Vépen az egyik buszmegálló fedett váróját ismeretlenek megrongálták és ezzel közel 100 ezer forint kárt okoztak. Büntetőeljárás indítottak.

Letörték a tükröket

Tegnap délelőtt érkezett a bejelentés, miszerint Szombathelyen a Szent Flórián körúton parkoló több személygépkocsi jobb, illetve bal oldali visszapillantó tükreit letörték. A kb. 320 ezer forint.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek