Magyar és szlovák biológusok együttműködése

Az idei tanévtől a Természettudományi Kar Biológia Intézete és a szlovákiai Selye János Egyetem Tanárképző Karának Biológia Tanszéke között Erasmus-együttműködés jött létre - számol be a SEK hírlevele. Dr. Nagy Melinda révkomáromi tudományos rektorhelyettes szervezésének köszönhetően a SEK Biológia Intézet két oktatója is bekapcsolódhatott a szlovákiai tanárképzésbe. A továbbiakban az oktatói és hallgatói kapcsolat kétirányúvá fejlesztése mellett közös zoológiai és antropológiai kutatásokra, tudományos együttműködésre is sor kerül.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek