Januárban dönthetnek arról, fizetős lesz-e a parkolás Szentgotthárdon - írja a gotthardtv.hu. A téma a decemberi testületi ülés napirendjén szerepelt, és már az azt megelőző bizottsági üléseken is heves vitát váltott ki a képviselők között. A döntést végül elnapolták, majd a januári rendkívüli ülésen tanácskoznak ismét erről a városatyák. A parkolódíjak eltörlése évi 3- 4 millióval kevesebb nyereséget hozna, emellett a szakemberek szerint zsúfoltságot is okozna. Az autósoknak az újév kezdetén egyébként nem kell új bérletet vásárolniuk, mert a 2010-es parkolóbérletek 2011. január 31-éig még érvényesek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!