Az elvárásoknak megfelelően zárja Körmend a 2010-es évet. Az egyre szűkülő pénzügyi lehetőségek ellenére az intézmények működőképessége és a város anyagi helyzete is megfelelően alakult az elmúlt évben – tájékoztatott Bebes István polgármester. A többi között megvalósult a Szabadság tér felújítása, szennyvízhálózat bővítése, és az úthálózat felújítása. A vasútállomás környékének és épületének helyreállítása nem csak Körmend, hanem a térség számára is fontos beruházás volt. A jövő évben is a 2010-es évhez hasonló költségvetésből gazdálkodhat a Rába parti város önkormányzata, a legfontosabb tervek között szerepel a szennyvízhálózat uniós támogatással való bővítése, a Szabadság tér közlekedési rendjének kialakítása, valamint a Batthyány- kastélynak és környezetének megújítása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!