Csaknem 5 milliárdot osztott szét a kormány a költségvetés általános tartalékából különböző célokra - írja a Független Hírügynökség. A Magyar Közlöny legújabb számából kiderül, hogy a 4 milliárd 716 millió forintból 600 milliót kap a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium, ugyanennyit a vidékfejlesztési tárca - ezek az összegek személyi juttatásokra, munkaadói járulékokra és dologi kiadásokra mennek el. Szintén utóbbira költhet a katasztrófavédelem 52 milliót, kormányzati informatikai szoftverekre és terméktámogatásra kap 2 milliárd 966 millió forintot a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, 240 milliót a külügyi tárca információs hivatala, 38 milliót a közgyűjtemények, 200 millió forintot a Nemzeti Utánpótlás-nevelési és Sportszolgáltató intézet, és 20 milliót fordítanak művészeti tevékenységek támogatására.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!